Zapraszamy do współpracy hurtownie, sieci sprzedaży detalicznej, dużych odbiorców detalicznych, składy opału, punkty sprzedaży biopaliw opałowych, sklepy i dystrybutorów pelletu. Nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy są zainteresowani pozyskaniem, a następnie sprzedażą wysokiej jakości pelletu drzewnego.
Pellet to tanie, ekologiczne i odnawialne źródło energii, które z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Pellet to przyszłość – nie zwlekaj i już dziś zaproponuj swoim klientom pellet o wysokiej wartości opałowej.

Pellet TARSKOL spełnia normy certyfikatu EN PLUS

Nasz pellet drzewny to produkt o wysokiej kaloryczności, niskiej wilgotności i równie niskiej zawartości popiołu. Powstał ze starannie wyselekcjonowanych, wolnych od zanieczyszczeń surowców. Do jego produkcji nie wykorzystujemy żadnych domieszek. Pellet TARSKOL poddawany jest ciągłym i wnikliwym kontrolom.
Nasz pellet sprawdza się we wszelkiego rodzaju kołach przystosowanych do spalania tego rodzaju paliwa, zarówno najprostszych piecach, jak i nowoczesnych kotłach grzewczych. Co ważne, emisja CO2 w trakcie spalania naszego pelletu jest równa zeru, jest on zatem produktem przyjaznym dla środowiska.
Korzystanie z naszego opału oznacza czystą kotłownię, wolną od sadzy, pyłu i brudu. Dzieje się tak nie tylko za sprawą samego opału, ale także sposobu jego pakowania. Pellet pakowany jest w przyjazne, wygodne i mocne worki, które doskonale zabezpieczają go przed wilgocią.

Ekonomiczny i ekologiczny opał w atrakcyjnych cenach

Oferujemy stałą i stabilną współpracę na jasnych zasadach. Nasi partnerzy mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę, ale także na szybką i terminową dostawę pelletu we wskazane miejsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

Zadzwoń
833575619